Читай.net     
♦ Без комментариев

Таємниця атмосфера розгадана

Таємниця атмосфера розгадана
Протягом декількох століть людство намагається розібратися в суті світобудови, зрозуміти і розібратися у всьому, що відбувається на планеті Земля і навколо неї. Японським вченим вдалося відкрити завісу таємниці виникнення незрозумілих явищ в атмосфері, які спостерігали наші предки. Історії відомі випадки рідкісна атмосферні явища, які були зафіксовані середньовічні китайці і японці.

Йдеться про період Х - ХIIIстолетія, коли над Країною Висхідного сонця і Піднебесної жителі спостерігали специфічні спалаху. Вчені стверджують, що налякали громадян явища, були не чим іншим, як потужними геомагнітними бурями, які вдалося вловити людському зору. Причина накопичення енергії такий великий обсяг став потужними спалахами на Сонці. Детально з інформацією можна ознайомитися в тематичному виданні SpaceWeather.

Про це явище згадується навіть у віршованих працях відомого лірика Японії ФудзівараТейка в 1204 року. Поет описує феномен як «загадкові випаровування в червоних і білих фарбах». Фахівці не виключає, що побачене може бути і північне сяйво. Тоді ж над Китаєм спостерігали багато сонячних плям, які виникають в результаті активізації сонячної енергії. У згаданих країнах північні сяйва в середні століття були частим видовищем, яке заворожувало своєю красою і загадковістю. Зараз, по закінченню 1000 років, активність Сонця знизилися, а повсюдна електрифікація приховує від людини невеликого атмосферного феноменів, лякаючи лише перепади напруги в мережах.

Опубликовано: 07.04.2017 22:53

Тайна атмосферы разгаданаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia