Читай.net     
♦ Без комментариев

Опубліковано новий меморандум України з МВФ

Опубліковано новий меморандум України з МВФ
Пенсійна реформа буде затверджена Верховною Радою України до кінця квітня 2017 року та набуде чинності з 1 січня 2018 року. Вона не передбачає підвищення пенсійного віку, однак буде матеріально стимулювати громадян до більш пізнього виходу на пенсію.

Про це йдеться в новому проекті Меморандуму між Україною та Міжнародним валютним фондом, текст якого є в розпорядженні редакції «Обозревателя».

В цілому пенсійна реформа матиме наступні характеристики:

1) новий набір варіантів виходу на пенсію з більш широким, ніж існуючий, діапазоном пенсійного віку, передбачає значну можливість вибору, в залежності від загального трудового стажу, а також з пенсійними виплатами, які заохочують громадян до продовження трудової діяльності і більш пізнього виходу на пенсію ;

2) економія витрат в розмірі не менше 3% ВВП в довгостроковій перспективі (в порівнянні з рівнем витрат в 2016 році), в тому числі за рахунок збільшення ефективного трудового стажу для виходу на пенсію;

3) гарантії того, що громадяни України будуть отримувати пенсії, співвідносні з сплаченими ними внесками і адекватні в реальному вимірі.

Ця загальна система буде застосовуватися до всіх видів зайнятості, за винятком обмеженого переліку небезпечних професій. Для них будуть введені додаткові ставки єдиного соціального внеску, які будуть виплачуватися роботодавцями і накопичуватися на персоніфікованих рахунках для ?? використання в якості проміжного фінансування між достроковим виходом на пенсію і певної вище системою.

Крім того, українська влада в документі зобов'язується активізувати зусилля по розширенню бази ЄСВ.

Як повідомляв «Обозреватель», міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що при чинній пенсійній системі працюють українці вже не в змозі фінансово забезпечити пенсіонерів.

Опубликовано: 14.03.2017 22:19

Опубликован новый меморандум Украины с МВФВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia