Читай.net     
♦ Без комментариев

Київська горе-матір в СІЗО

Київська горе-матір в СІЗО
Горе-матір, яка залишила своїх дітей на 9 днів у зачиненій квартирі без їжі, розповіла, чому не приходила до них. Поки діти знаходилися одні в квартирі, з нею трапилося нещастя.

Владислава Подчапко розповіла, що не з'явилася до дітей через біль у нозі, передає ТСН.

«У мене затиснуло ногу. Не могла ходити, прийшли до лікаря, вона сказала, що може бути грижа хребта. Відправила на МРТ, але я не пройшла - не встигла », - розповіла Подчапко.

Подчапко спростувала версію, яку раніше озвучив її адвокат, про те, що дітей має годувати колишня свекруха: мовляв, ключі від квартири були тільки у них.

Про дітей Подчапко згадала, коли засумувала і біль в нозі минув.

«Мене трохи відпустило, я прийшла з продуктами, з речами новими. Анечка лежала на ліжку, спала, я її розбудила, дала сирок, бананчик. Вона поїла, попила водички, я її тримала на руках. Я каюсь дуже сильно », - каже Влада.

Продолажется розслідування. Прокуратура Києва перекваліфікувала дії горе-матері на умисне вбивство. Підозрюваної загрожує від 7 до 15 років в'язниці. В даний час жінка знаходиться в СІЗО.

Нагадаємо, восени минулого року в Києві 20-річна Влада Подчапко (Трохимчук) на дев'ять днів закрила своїх маленьких дітей в квартирі і навіть підперла двері, щоб ті не змогли вийти. Хлопчик помер 3 грудня, а дівчинку без свідомості і в виснаженому стані забрали до лікарні. Їх мама весь цей час перебувала у свого коханця на Березняках. Відомо, що її дві маленькі доньки від різних чоловіків зараз тимчасово живуть у прийомній сім'ї.

Опубликовано: 24.02.2017 16:48

Киевская горе-мать в СИЗО

Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia