Читай.net     
♦ Без комментариев

В Україні з'явився парк Реформації

В Україні з'явився парк Реформації
Рішенням міської ради Чернівців був перейменований найбільший парк міста, що знаходиться в його південній частині. Парк площею сімдесят гектарів тепер носитиме назву парк Реформації. Парк був заснований в другій половині минулого століття і названий Жовтневим, на честь Жовтневої революції. Перейменування парку проводилося у рамках ухваленого в Україні закону про декомунізацію. Тепер парк символізуватиме епоху відродження і свободи слова. Так, сам термін "реформація" в перекладі з латині означає "відновлення до належного стану". Реформація була проведена в XVI столітті на території сучасних Німеччини, Нідерландів, Швейцарії і Великобританії. Тоді європейці стали на захист свободи слова і виступили проти інквізиції, відновивши права людини в належний стан. США і Канада також стали прибічниками принципів реформації.
У серпні минулого року президент України Петро Порошенко підписав указ "Про святкування в Україні 500-річчя Реформації". Що є доказом того, що Україна розділяє цінності тих країн, де втілено в життя верховенство права, високу мораль, працьовитість, чесність і захист слова.
Ініціатором перейменування парку став місцевий юрист і громадський діяч, що виступив на сесії міської ради Чернівців з пропозицією перейменувати парк Жовтневий на парк Реформації.
Говорячи про реформацію, ми розуміємо, що треба щось міняти після сімдесятирічного панування тотального режиму, повертатися до порядку, взаємоповаги, загальнолюдських моральних цінностей, заявив автор проекту.
Відносно перейменування парку в Чернівцях була складена електронна петиція, яку підтримали 250 жителів міста.
Опубликовано: 16.02.2017 19:13

В Украине появился парк РеформацииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia