Читай.net     
♦ Без комментариев

МКС оснастять лазерною гарматою

МКС оснастять лазерною гарматою
Для Міжнародної космічної станції готують лазерну гармату, щоб боротися з космічним сміттям.
При цьому щоб визначати місця, де розташовано техногенне сміття, фахівці пропонують космонавтам скористатися телескопом. Цей телескоп встановлений на МКС для того, щоб на борту могли відшукувати космічні промені. На думку фахівців, орбітальну станцію можна захистити від чужорідних часток, які потенційно небезпечні, завдяки їх обстрілюванню.   Таким чином, можна буде очистити орбіту навколо Землі від космічного сміття. Іншими словами антропогенного забруднення.
Для відстежування космічного сміття буде використана обсерваторія. Її повинні встановити вже через два роки на модулі МКС, який належить японцям. Поки лазерна гармата, якою збираються збивати космічне сміття, не готова. Нею займаються розробники. Згідно з очікуваннями, потужність ультрафіолетового лазера буде така, що він буде здатний відтворювати десять тисяч імпульсів за секунду. Таким чином, частинки космічного сміття розігріватимуться вже з відстані ста кілометрів. Далі реактивно випаровуючись, вони вирушатимуть у бік Землі. І в її атмосфері вони повинні будуть згорати.
Щоб переконатися в ефективності подібної системи, учені мають намір відправити менш потужну копію на МКС. За оцінкою фахівців, зараз орбіта навколо Землі засмічена космічним сміттям, вага якого складає приблизно три тисячі тонн. Це і покинуті супутники, і фрагменти космічних апаратів, і розгінні блоки.
Усе це розгоняється до 36-ти тисяч кілометрів на годину і може з легкістю пробити обшивку космічного апарату.

Опубликовано: 20.05.2015 22:48

МКС оснастят лазерной пушкойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia