Читай.net     
♦ Без комментариев

Чи можна пити воду з крана?

Чи можна пити воду з крана?

Наше здоров'я прямо залежить від якості споживаної води. Наш організм на 80% складається з води, а мінімальна норма вживання води на добу для дорослої людини 1,5 л чистої води. 

Наведемо кілька порад про поліпшення якості побутової води. Воду з крана потрібно пропускати через фільтр, після пару днів дати відстоятися і прокип'ятити. Таку воду можна пити спокійно. Сирий водопровідної вода крім видимого осаду має велику кількість бактерій і вірусів, у ній знаходиться хлор, солі важких металів і багато інших шкідливих. Після кип'ятіння бактерії гинуть, але від домішок хімічних речовин позбутися важко. 

У приватному секторі вода з колонок йде по центральному водопроводу. Цей водопровід від місцевої водонапірної башти. Стінки водонапірної башти майже завжди мають товстий шар маслянистої нальоту - ідеальне місце для розмноження різних бактерій і черв'яків. Можливо така вежа відкрита, тоді в неї можуть потрапити птиці. Таку водицю потрібно фільтрувати, кип'ятити і кілька днів відстоювати у відкритій ємності.

Опубликовано: 31.07.2013 21:02

Можно ли пить воду из крана?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia