Читай.net     
♦ Без комментариев

Світлодіодні лампи в Києві: вигідна економія

Світлодіодні лампи в Києві: вигідна економія

Світлодіодні лампи в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України можна придбати за вигідними цінами на сайті відомої фірми з продажу світлодіодних джерел світла Ledstorm, який пропонує клієнтам широкий вибір всіх типів Лід-товарів за найбільш вигідними цінами. Фірма спеціалізується не тільки на реалізації продукції провідних виробників, таких, як Максус, Ледсторм, Електрум, ЕлектроХаус, а й пропонує лампи, стрічки, прожектори, диммери, блоки живлення для світлових смужок власної торгової марки. Вся продукція має відповідні сертифікати якості та гарантійний термін обслуговування до п'яти років.

светодиодная лампа

Світлодіодні джерела світла користуються незмінною популярністю у тих, хто звик економно ставиться до споживання енергоресурсів і купувати найбільш вигідні і сучасні технологічні новинки. Істотна економія витрат при використанні світлових приладів на діодах відчувається при заміні ламп розжарювання на світлодіодні в вуличних ліхтарях, рекламних прожекторах, вивісках, офісних приміщеннях, цінах і складах, лікарнях, готелях і т.п.

Сфера застосування не обмежена - оформлення основного світла в житлових приміщеннях: в люстрах, світильниках, підсвічування панелей приладів, габаритів, стоп-сигналів, номерних знаків, салону автомобіля, організація додаткового точкового світла, підсвічування ніш, шаф-купе, офісних світильників на базі трубчастих ламп Т8 і ін.

Як світлодіодні лампи купити в Києві через Інтернет

Щоб світлодіодні лампи купити в Києві, необхідно зайти на сайт фірми Ledstorm, який пропонує своїм покупцям повноцінний інтерфейс з усіма видами світлодіодної продукції та комплектуючих до них.

В наявності як окремі прилади, так і готові комплекти, Лід-стенди, вивіски, дошки, лампи з акумулятором, прожектори з датчиком руху. Так, лампи представлені зі стандартними шнуром і вкручувати цоколями, форм свічки, міньйон, колба, куля, кукурудза, плафон і т.д. Потужність приладів варіюється в межах від півтора і до 50 ват, так само як і напруга - 4,8, 12, 24, 220 вольт.

Вся продукція при роботі споживає мінімальну кількість енергії, абсолютно безпечна при використанні, довговічна, не містить шкідливих випарів і з'єднань, не боїться вібрації, дрібних механічних пошкоджень, не продукує світло в інфрачервоному або ультрафіолетовому спектрі. Немає в них відкладеного старту, вбудований стабілізатор напруги дозволяє працювати як при низьких показниках від 160 вольт, так і при підвищених - до 250 вольт.

У разі, якщо визначитися з необхідним джерелом світла на основі led-технології не вдається, інтернет-портал оснащений функцією онлайн-консультування з фахівцем, який детально розгляне запит і підбере найкращий варіант по запитуваною характеристикам, показниками, параметрам і з найменшою вартістю. Оплата приймається як готівкою, так і безготівковим розрахунком.

Опубликовано: 26.03.2017 22:00Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia