Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Приват банк зробив ЕКСТРЕНЕ ОФІЦІЙНЕ заяву про страшну загрозу

Приват банк зробив ЕКСТРЕНЕ ОФІЦІЙНЕ заяву про страшну загрозу
На електронні пошти клієнтів ПриватБанку могли прийти «листи щастя» з вірусом, який загрожує пошкодженням ПО. Крім того, хакери можуть вкрасти персональні дані.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала представник прес-служби державного ПАТ «Приватбанк» Інна Музичук.

«2 березня відбулася масова розсилка спаму по електронній пошті українців від імені ПриватБанку. Листи були направлені від користувачів з доменним ім'ям ***. Ru і ***. Com.ua. У листах - вірус! Будьте обережні: у ні в якому разі не можна переходити за посиланнями, завантажувати або встановлювати файли з листа. Це може привести не тільки до пошкодження програмного забезпечення, але і до втрати персональних даних », - зазначила співробітник держбанку.

У ПриватБанку нагадують, що пошта, з якою приходить інформація від банку, завжди закінчується на @ privatbank.ua або @ pbank.com.ua.

«Фейкові листи мають певний шаблон змісту: вітання клієнта, повідомлення про відкриття нового рахунку і прохання перейти по посиланню для ознайомлення з ним. Крім побажань гарного дня та інших атрибутів лояльності до клієнта, лист містить телефон для нібито дзвінків з-за кордону », - звернула увагу клієнтів банку Інна Музичук.

Опубликовано: 03.03.2017 00:04

Приват банк сделал ЭКСТРЕННОЕ ОФИЦИАЛЬНОЕ заявление о страшной угрозеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: