Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Кішка здатна бути домашнім доктором

Кішка здатна бути домашнім доктором
Згідно з легендою кішка стала останньою твариною, яку людина змогла приручити. Проте незважаючи на їх примхливість, ці домашні тварини здатні бути справжніми лікарями.
Приміром, для тих, хто страждає від холоду, рекомендують завести кішку породи сфінкс. Така вусата грілка має надзвичайно високу температуру тіла. До того ж вони позбавлені шерсті, тому їх можуть тримати навіть алергіки.
Коти здатні уберегти від інфаркту, особливо вони корисні чоловікам, які страждають серцевими захворюваннями. Так, у будинках, де містяться кішки, ризик захворювання інфарктом і інсультом знижується на 20 відсотків представників сильної статі. Дослідження показали, що 70% чоловіків, які дожили до віку 85 років, тримали удома котів. Це пояснюється позитивними емоціями, які дає тривале спілкування з пухнастим улюбленцем.
Кішки здатні навіть захистити нас від алергії. Річ у тому, що в майбутньому ваша дитина не страждатиме від алергії, якщо у вас удома живе кішка. Із-за тепличних умов імунітет малюка не загартовується, оскільки він не проходить своєріднутренування.
Муркотання кішок сприяє профілактиці остеопорозу і зміцненню кісток. На думку учених, частота і вібрація звуків, які видають кішки при муркотанні сприятливо впливають на кістки.
Німецькі учені з'ясували, що кішки здатні також подовжувати життя своїм хазяям. Так, дослідження показали, що середня тривалість життя котолюбів на 10,5 років вища, ніж у тих людей, які не тримали ніяких тварин.
Також кішки лікують запалення. Виявляється, коли кішка сідає на хворе місце, вона діє не лише подібно до живої грілки, але і аналогічно маленькому електромагнітному випромінювачу. Котяча шерсть несе низькочастотні заряди струму, а такий струм використовується при лікуванні запальних захворювань в кабінетахфізіотерапії.

Опубликовано: 17.10.2016 22:19

Кошка способна быть домашним докторомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: