Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Індійський дизайнер придумав шарф-невидимку

Індійський дизайнер придумав шарф-невидимку
Індійський дизайнер придумав технологію, яка може надійно захистити від настирних папрарацці. Дизайнер з Індії, що мешкає зараз в Амстердамі, випустив в продаж власну лінійку аксесуарів, які дозволяють людині залишатися практично невидимою на фотографіях, зроблених із спалахом. Впродовж декількох тижнів новинку підтримав багато хто із зірок. А перед світовим стартом серпневих розпродажів цей шарф зацікавив навіть світовіЗМІ.
Дизайнер признався, що на розробку цієї технології він витратив близько шести років. А сама ідея прийшла до нього у той момент, коли він сфотографував своїх друзів поряд з мотоциклом. Фотографія тоді була практично повністю зіпсована відбивачем мотоцикла. Це і підштовхнуло дизайнера до розробки такого матеріалу, який би працював аналогічним чином.
На предмети з нової колекції нанесені спеціальні кристали, які здатні відбивати світло від спалаху фотокамер і роблять знімок практично чорним. Спочатку були випущені тільки краватки і шарфи, а з початку місяця в продаж поступив і чохол для iPhone з подібними властивостями. Варто відмітити, що технологія здатна працювати не лише при фотографуванні, але і привідео.
В той же час дизайнер не збирається зупинятися на випуску тільки аксесуарів. Приміром, він має намір звернутися із пропозицією своєї технології до виставок і музеїв, щоб зйомка шедеврів мистецтва, які дуже чутливі до світла, стала абсолютно неможливою.
Зараз ідея індійського дизайнера масово підтримується акторами, телезірками і музикантами. Знаменитості не лише із задоволенням позують в його шарфах, але носять їх в повсякденному житті.

Опубликовано: 08.07.2016 18:19

Индийский дизайнер придумал шарф-невидимкуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: