Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Деякі правила прийому ліків

Деякі правила прийому ліків

Багато хто задається питанням: чому я п'ю ліки, а вони мені не допомагають? Причин може бути безліч. Лікар навіть може неправильно підібрати ліки, але найпростіша відповідь в тому, що ви можете їх неправильно пити. Є певні правила, яких варто дотримуватися, щоб не заважати ліків працювати.

1. Не варто запивати таблетки молоком, чаєм, колою, грейпфрутовим соком, алкоголем, какао. Перераховані продукти можуть впливати на ліки, ваші ферменти та інші фактори, які впливають на процес всмоктування ліки і його роботу.

2. Не варто нехтувати графіком прийому антибіотиків. Години прийому створені для того, щоб повноцінно забезпечувати організм потрібних рівнем речовини в крові, що дозволяє ефективно боротися з бактеріями. Нерегулярний прийом допомагає бактеріям пристосуватися до ліків і дає можливість залишитися в організмі.

3. Фахівцями доведено, що поєднання відразу більше п'яти препаратів одночасно може викликати непередбачувані наслідки. Не варто перевіряти і перевищувати цю норму. Також намагайтеся не надто часто заважати препарати, оскільки не завжди фармацевти могли перевірити всі поєднання.

4. Якщо ваш лікар прописав вам антидепресанти з групи інгібіторів моноаміноксидази, то з раціону необхідно прибрати повністю банани, шоколад і сир. Якщо цими продуктами закусити пігулки, то можна заробити інсульт. Не варто жартувати з подібними поєднаннями.

5. Не можна зупинятися на півдорозі. Як тільки стало легше, багато хто перестає пити таблетки. Це не правильно. Це все одно, що ви вирвали траву, а корінь залишився. Чистіше стало, але пізніше трава знову виросте.

Опубликовано: 22.06.2016 23:47

Некоторые правила приема лекарствВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: