Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Що не рекомендується робити перед сном?

Що не рекомендується робити перед сном?

Після важкого робочого дня ми намагаємося ще встигнути виконати безліч домашніх справ. В результаті ми деякі речі робимо безпосередньо перед сном, а фахівці цього робити не рекомендують. Виявляється, деякі заняття можуть призвести до проблем зі сном і навіть кошмарів. Що ж це таке?

Не можна перед сном їсти або пити. Вживання важкої їжі порушує травлення, призводить до того, що організм цілу ніч працює, перетравлює їжу, а це призводить до втоми, розбитості, неспокійного сну. Потягнувшись перед сном до шматочка м'яса, тортика і т.д. варто подумати двічі, якщо не хочете встати вранці втомленим людиною. Також збуджують перед сном знеболюючі і антидепресанти. Краще випити таблетку за годину-дві перед сном, але ось снодійне можна пити безпосередньо перед сном.

Лікарі категорично не рекомендують використовувати перед сном телефон або планшет. Користуватися гаджетами і навіть телевізором перед сном не рекомендується, оскільки яскраве світло від екрану активізує наше мислення, змушує нас прокинутися і зосередитися.

Не варто перед сном займатися фітнесом. Деякі іншого часу не придумують, тому намагаються хоч 5-10 хвилин перед сном покачати прес або зробити присідання. Цього робити категорично не можна, оскільки ви активізуєте нервову систему, що не дозволить вам вільно заснути в результаті. Зате прогулянка перед сном стане прекрасним засобом підтримати себе у формі і заспокоїти нервову систему.

Лікарі не рекомендують перед сном палити або випивати алкогольні напої. В результаті можна отримати безсоння, кошмари і т.д.

Опубликовано: 08.06.2016 22:15

Что не рекомендуется делать перед сном?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: