Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Ефективність засобів захисту від сонця

Ефективність засобів захисту від сонця

Всім відомо, що перебування на сонці без захисних засобів негативно відбивається на здоров'ї людини, а особливо - на його шкірі. Від сонячних променів шкіра швидко старіє, втрачає еластичність і може покритися пігментними плямами. Приємного від цього всього мало, тому хочеться уникнути настільки серйозних наслідків, але і уникати перебування на сонці не завжди хочеться. Яким засобам захисту варто довірити своє здоров'я?

Американські дерматологи вирішили провести експерименти і визначити, які сонцезахисні засоби реально можуть захистити шкіру. Виявилося, що 43% продуктів взагалі не мають заявленого рівня захисту. Половина коштів втрачають свої властивості після купання, оскільки під впливом води зникають деякі особливості крему або спрея. В результаті тривале перебування у воді може стати причиною опіків, адже вона переломлює промені і в ній шкіра загоряє швидше.

В результаті дерматологи рекомендують купувати крему з захистом 40-50, що збільшить ваші шанси отримати хоча б захист 30. Менший рівень може бути небезпечний, особливо для людини, яка думає, що він у безпеці.

При покупці кошти потрібно віддавати перевагу тим, у яких йде захист SPF і UVA. Наносити кошти на шкіру рекомендують навіть смаглявим і засмаглим, оскільки вплив ультрафіолету провокує меланоми. Щоразу після купання варто оновлювати захист, адже все ж крему і спреї змиваються. Це прості правила, які варто виконувати, щоб не отримати опіки і не пошкодити свою шкіру, не викликати передчасне старіння.

Опубликовано: 03.06.2016 23:42

Эффективность средств защиты от солнцаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: