Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Користь кефіру для кишечника

Користь кефіру для кишечника

Якщо у вас проблеми з кишечником, то вам не обійтися від справжнього натурального ліки - кефіру. Саме він володіє всіма необхідними властивостями, щоб позбавити вас від неприємних відчуттів і інших проблем. Він моментально і прекрасно засвоюється організмом, що робить його прекрасним варіантом для очищення кишечника.

Не варто забувати і про те, що кефір має антибактеріальний ефект. З його допомогою ви наситите організм корисними речовинами, мікроорганізмами, нормалізуете мікрофлору. Також варто зауважити, що деякі хвороби кишечника з підвищеною кислотністю не дозволяють багато пити кефіру, оскільки це може негативно вплинути на його стані. Можна підвищити кислотність більше і відчути сильний дискомфорт.

Для максимального ефекту, потрібно правильно пити кефір. Тільки так можна отримати від нього лікувальний ефект. То чи не варто пити теплий або холодний кефір. Оптимально, він повинен бути температури навколишнього середовища. Не поспішайте пити, просто робіть глотки і насолоджуйтеся хорошим смаком. Якщо вам занадто кисло, то 10 грам цукру можна додати на склянку продукту.

Вживання кефіру сприяє засвоєнню магнію, кальцію, заліза і інших корисних вітамінів, мікроелементів. Молочна кислота стабілізує перистальтику, тому складно переоцінити значення кефіру в щоденному раціоні.

Є безліч народних рецептів, які допоможуть вам підібрати щось смачне з кефіром з розділу про здорове харчування. Просто вибирайте відповідні інгредієнти, щоб блюдо в результаті виявилося їстівним.

Опубликовано: 20.05.2016 23:45

Польза кефира для кишечникаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: