Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Швидкопсувні продукти можна буде зберігати новим методом

Швидкопсувні продукти можна буде зберігати новим методом
До майбутнього сезону американські дослідники мають намір знайти такий спосіб зберігання швидкопсувних продуктів, який дозволить продовжити їх якість.
Причому дослідники упевнені, що найякіснішою обробкою для збереження продуктів є зовнішня. Так, американські учені пропонують плоди обволікати шовковим покриттям. Свої експерименти вони проводили на бананах і полуниці. Винахідники нового методу заявили, що такий спосіб сприяє збереженню якості продуктів впродовж декількох тижнів в звичайному холодильнику. При цьому якість продуктів залишається тією самою і вони виглядають так само прекрасно і апетитно, як і на початку.Шовк визнаний одним з найпотужніших природних матеріалів, який здатний не допускати розчинення білку. Ця якість дозволяє йому зберігати продукти придатними до споживання довгий час. Дослідники використали матеріал фіроїн, який біосовмісний і біоразлагається. Його можна споживати, але в розумнихкількостях.
У своєму експерименті дослідники перевірили дієвість фіброїну, замочивши в його однопроцентному розчині жменю полуниці. Після цього полуницю обробили у вакуумі водним парами. Чим довше була обробка ягід, тим ширше ставало саме покриття. Покриття при товщині 35 мкм, яке практично не помітно для очей, дозволило продовжити збереження полуниці на тиждень, а у банані був призупинений процес дозрівання.
З одного боку все добре і питання зберігання продуктів без застосування хімікатів практично вирішене. Проте, ці плоди ще не були протестовані на смакові якості, тому доки не відомо змінився їх смак абоні.

Опубликовано: 07.05.2016 21:57

Скоропортящиеся продукты можно будет сохранять новым методомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: