Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

В майбутньому ферми будуть вертикальними

В майбутньому ферми будуть вертикальними
Чисельність населення Землі росте і як стверджують аналітики, вже до 2050 року ця цифра наблизиться до 9,6 мільярдів чоловік. Для того, щоб виростити урожай, який забезпечить потреби усього людства в продуктах харчування, потрібні величезні площі родючих земель. Проте їх не так вже багато.
Однак, вже знайдена альтернатива, як кращий варіант пропонується використовувати вертикальні ферми, які зводять, як правило, під дахом. Будівництвом однієї з таких ферм зайнялися в США в штаті Луїзіана. Ця вертикальна ферма належатиме сільськогосподарському комплексу, який спеціалізується на вирощуванні зелені і овочів. Подібний комплекс є другим по рахунку, який був побудований компанією. Перший вже успішно функціонує в Чикаго і вважається найбільшою фермою під дахом, яка побудована на території Північної Америки.
Вертикальні ферми відрізняються абсолютно іншим способом вирощування сільськогосподарських рослин в порівнянні з тими, які були відомі раніше. Тут замість величезних полів використовуються контейнери, які встановлюються вертикальними ярусами. У кожного з них є власна система поливу і освітлення. Так економиться площа і підвищується врожайність, оскільки мінімальна поверхня здатна давати високі урожаї.
Для забезпечення природних умов вирощування використовуються лампи LED. Які дозволяють фермерам збирати урожай практично круглий рік. Також безперечною перевагою вертикальних ферм є відсутність шкідників, що робить продукцію набагато кориснішою, оскільки немає необхідності обробляти рослини пестицидами.
Опубликовано: 09.02.2016 12:55

В будущем фермы будут вертикальнымиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: