Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Найпопулярніша гра в світі

Найпопулярніша гра в світі
Чоловіки люблять футбол і це факт. Складно боротися з цим фактом, оскільки кожен важливий матч у вашій квартирі панує хаос або хтось вирушає по можливості на стадіон. Захоплення футболом - не найгірше, оскільки спорт стимулює не тільки споглядання перемог і поразок, але і безпосередньо гру з друзями. Зараз навіть не кожна дитина піде на поле, щоб пограти м'ячем, адже є комп'ютерні ігри, та й програма шкільна у дітей зараз занадто насичена. Не варто пиляти свого чоловіка за таке захоплення, якщо він не ставить гроші на матчі.
Для справжніх фанатів хорошої гри, сильних команд і красивих протистоянь створені спеціальні сайти, які завжди допоможуть залишатися в курсі всіх подій. Приміром, все необхідне про футбол, поєдинки, захоплюючі матчі, рахунок гри і багато іншого ви можете дізнатися за посиланням: http://soccer365.ru/live/match-manchester-yunayted-liverpul-smotret-onlayn/. Хочете залишатися завжди в центрі подій? Тоді стежте за результатами гри на спеціалізованому сайті.
Дивитися футбол може бути досить захоплюючим видовищем. Так одного разу в Бразилії поєдинок між командами закінчився перемогою однієї із-за того, що випадково на полі приземлились парашутисти під час гри. Один впав на голкіпера і м'яч потрапив у ворота. Суддя визнав це голом, хоч багато хто і протестував. Якщо вищі сили втрутилися в результат поєдинку, то, що може зробити суддя?
Англійці дуже люблять футбол, але дуже сильно переживають за свою збірну, тому часто завдають державі збитків. Фахівці оцінюють суму збитків за 1 рік від фанатів в 40 млн. фунтів стерлінгів. Сума явно чимала.
Історія розповідає ще про один цікавий випадок. На Британських островах погода буває непередбачуваною, тому був випадок, коли на поле спустився дуже густий туман, як молоко. Грати було нереально, оскільки було потрібно шукати не тільки партнерів, але і суперників, та й сам м'яч. Через якийсь час суддя почав помічати щось недобре. Склалося враження, що на полі дуже багато гравців. Він вирушив до лавок запасних, а вони виявилися порожніми. Природно, матч зупинили. На момент зупинки на поле грало дві команди по 30 чоловік.
Одного разу дійшло навіть до того, що провели матч експеримент, щоб з'ясувати одружені футболісти чи холості краще. Проходило все в Буенос-Айресі. Матч йшов досить рівно і без ексцесів, але в той момент, коли одруженим у ворота забили м'яч - все змінилося. Дружини побили суддю, а перемогу віддали своїм чоловікам. Неодружені сперечатися не стали.
На футболі буває дуже навіть весело і цікаво деколи.

Опубликовано: 05.12.2014 23:17

Самая популярная игра в миреВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: