Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Платний і безкоштовний хостинг. Який краще вибрати?

Платний і безкоштовний хостинг. Який краще вибрати?

Платний хостинг має цілий ряд значних переваг перед безкоштовним. Саме тому абсолютна більшість користувачів, що бажають створити свій власний ресурс в інтернеті, віддають перевагу платному хостингу. На нього вони заливають всі потрібні файли і реєструють свій домен.

     Мабуть, єдиною перевагою безкоштовного хостингу є те, що він не потребує реєстрації власного домену, адже він дається абсолютно безкоштовно, але тільки третього рівня. За створення сайту теж не доведеться платити, так як сконструювати його зможе будь-який користувач без сторонньої допомоги, використовуючи прості шаблони і інструменти.

     На безкоштовному сайті завжди присутні рекламні банери або посилання, прибрати які, на жаль, просто неможливо. Ще один недолік - це доменне ім'я тільки третього рівня, який значно ускладнює процес розкрутки цього сайту. Звичайно ж, ім'я можна змінити, але за це доведеться платити гроші. До того ж, у безкоштовного сайту немає ніяких надійних гарантій роботи, так як його технічна підтримка відсутня.

     Безкоштовний хостинг - це відмінний вибір для тих, хто хоче створити будь некомерційний сайт, наприклад, власний блог. А ще цей хостинг добре підійде для тестування сайтів, для оцінки їх працездатності і популярності. Якщо проект виявиться вдалим, то пізніше його можна перемістити вже на платний хостинг.

     Платний хостинг сервера відрізняється, насамперед, високою швидкістю доступу до сайту. Варто відзначити, що платний хостинг обійдеться сьогодні не дуже дорого, так як зараз подібні послуги надають дуже багато компаній і конкуренція серед них велика.

     Абсолютно будь-який користувач, що купує платний хостинг, отримує і технічні послуги, що надзвичайно зручно. Завдяки грамотній і постійної технічної підтримки провайдера, користувач може бути повністю впевнений в тому, що його сайт буде працювати стабільно. Якщо ж все-таки виникнуть якісь технічні пошкодження, то провайдер зможе їх усунути максимально швидко.

     Ті, хто користується платним хостингом, отримують доменне ім'я другого рівня, що значно полегшує розкрутку сайту. А ще провайдер надає користувачеві послугу з технічних попереджень. Завдяки цьому, користувач може отримати інформацію про можливі збої і неполадки, про проведення яких технічних робіт.

     Користувачам платного хостингу надається воістину величезна кількість дискового простору, на якому вони можуть розмістити на своєму сайті навіть ті файли, які багато «важать». Це можуть бути, наприклад, фільми, музика або які-небудь фотографії та ілюстрації.

     Ми можемо порекомендувати платну хостинг-компанію - MACHOSTER. Сервера цього провайдера знаходяться в Європі. Швидкість завантаження сайтів швидка, підтримка оператора завжди доступна в онлайн режимі. І найголовніше у них є захист від DDoS атак. У наш час це дуже затребувана послуга безпеки для вашого сайту. Удачи

Опубликовано: 05.07.2014 10:21

Платный и бесплатный хостинг. Какой лучше выбрать?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: