Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Валентина Терешкова

Валентина Терешкова

Можливо, про це можна було б і не писати. Але приводом виявився випадок в аеропорту Делі. Прикордонник-індус взяв паспорт і посміхнувшись, вимовив: «Валентина Терешкова!». Дійсно, мама з татом назвали кореспондента в честь першої космонавтки. Тоді кожну 2 дівчинку називали так. Ім'я було популярне. Коли я народилася, у Терешкової було весілля. Що й казати, всі навіть стриглись під Терешкову.
Одного разу я познайомилася з Валерієм Анатолійовичем Князевим, він був водієм Валентини Терешкової. Корінний москвич, знаючий мегаполіс п'ять пальців. Він перевозив Терешкову, коли вона очолювала Федерації жінок Росії. Пам'ятає назва перукарні, куди потрібно було їздити - «Чарівниця». «Гей! Небо, зніми капелюх!» - цю фразу сказала сама перша жінка-космонавт, трохи змінивши фразу знаменитого поета, перед посадкою в «Схід-6». Її «Я - Чайка! Політ проходить нормально» стало крилатим.
Потрібно відзначити, що реально політ проходив з великими труднощами, але Валентина не могла здати позиції, тому що знала - за нею пильно спостерігає весь світ.

Опубликовано: 12.04.2013 23:24

Валентина ТерешковаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: