Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Машина часу

Машина часу

Вчений Алі Разеги (27 років) з Ірану нещодавно запатентував винахід, який називається «Машина часу Арйяйек». Вона знаходиться в центрі стратегічних інновацій країни. За словами вченого, машина не переносить людини в майбутнє, а точно передбачає майбутнє на 5-8 років вперед. Для аналізу потрібні тільки відбитки пальців.
Разеги розповів: «Мій винахід за розміром не перевищує комп'ютер і може передбачати наступні п'ять-вісім років життя користувача. Воно не перенесе вас в майбутнє, але перенесе майбутнє до вас».
В цілому, вчений вже зробив 179 винаходів. Над своєю машиною часу від працював 10 років. За його словами, його винахід дасть можливість іранській владі передбачати можливість військових зіткнень з іншими державами, а також коливання курсів валют і цін на нафту.
Вчений пояснив: «Природно, що уряд, який може зазирнути в майбутнє на п'ять років, буде готове до потенційно небезпечних ситуацій».
Також Алі зазначив, його винахід не надійшло в масове виробництво внаслідок побоювань - ідею можуть просто напросто вкрасти.

Опубликовано: 11.04.2013 20:50

Машина времениВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: