Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Зовнішня реклама: з ким працювати в цій сфері?

Зовнішня реклама: з ким працювати в цій сфері?

Існує безліч різних способів залучення клієнтів: реклама на телебаченні, радіо, в Інтернет ... Але одна з найефективніших способів була і є зовнішня реклама, особливо для тих компаній, у яких є торгові точки, офіси-представництва або відділення. Так як це саме той інструмент, який в першу чергу привертає увагу перехожих, і на 80% впливає на вибір людей.
Що входить у розуміння «зовнішня реклама»? Це не тільки борди та сітілайти, які стоять уздовж доріг. Це щось більше. До цього виду комунікацій відносяться фасадні вивіски - http://art-piramida.com/products/sboards (вони можуть бути світловими та несвітлові, неоновими, світлодіодними та ін), різні рекламні конструкції (стели, пілони, дахові установки, лайт- бокси та ін), банерні розтяжки у всіх видах прояви, а також все, що використовується в зовнішньому оформленні магазину, аптеки, відділення банку, торгового центру т. п. Використання декількох елементів у комплексі дає чудових ефект залучення і позитивно впливає на впізнаваність бренду , а також активно піднімають продажу.

Зовнішня реклама - справа серйозна і підхід до нього повинен бути професійним. Тому правильним кроком до успіху буде звернення до фахівців. В Україні є велика кількість рекламних компаній і агентств, які надають послуги зовнішнього оформлення. Але потрібно бути перебірливими і уважним у виборі підрядних організацій. Звичайно, краще вибрати одного надійного партнера.Как це можна зробити? Нічого військового. Подивіться сайти компаній, їх портфоліо, запитайте у знайомих, які вже займалися цим питанням, і врешті-решт, можете зателефонувати за кількома телефонами і попросити консультацію з зовнішньої реклами та оцінити отриманий ефект. У компанії, з професійним підходом, вам нададуть не тільки гідну консультацію, але і якісний сервіс. Проведіть експеримент: зателефонуйте в одну з компаній, наприклад, компанія АРТ ПІРАМІДА ГРУП, яка є не просто рекламне агентство, а національний виробник зовнішньої реклами, і попросіть вам допомогти в питанні рекламного оформлення. Ви відчуєте, як діють справжні фахівці. Дизайн, макети і проект, а найголовніше, готовий рекламний продукт привезуть і змонтують на вказане місце в оптимальні терміни, а ще й виконуватимуть безкоштовне сервісне обслуговування та узгодять всю необхідну дозвільну документацію. Тому що такі компанії цінують кожного клієнта. Будьте максимально вимогливими, у вас є на це повне право!
Зовнішня реклама - це обличчя компанії, це те, що утворює перше враження. А всім відомо, що є всього лише один шанс, щоб справити перше враження. Тому потрібно, бути максимально помітним і привабливим. Працюйте з великими компаніями: у них є гарантії, незаплямована репутація, відповідні умови для виробництва продукту і гідні трудові резерви, що дуже позитивно відбивається на якості продукції.

Текст написаний за матеріалами Компанії АРТ ПІРАМІДА ГРУП: http://art-piramida.com/

Автор: Чичеріна Оксана

Опубликовано: 10.04.2013 10:23

Наружная реклама: с кем работать в этой сфере?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: