Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Міжнародна сільськогосподарська виставка «Agro-Mashov»

Міжнародна сільськогосподарська виставка «Agro-Mashov»
Ізраїль забезпечує власні потреби в своїх харчових продуктах на 92%. Країна є визнаним лідером в таких галузях сільського господарства як рослинництво, скотарство, молочне тваринництво. У державі ведеться активна боротьба з опустелюванням земель, за допомогою новітніх систем крапельного зрошення. Дані системи використовуються по всьому світу, допомагаючи іншим країнам значно заощадити запаси питної води.

 
У Тель-Авіві 11 - 12 червня 2013 року буде проходити сільськогосподарська Міжнародна виставка «Agro-Mashov». Планується десятки тисяч відвідувачів і величезна кількість експонентів. Докладно будуть розглядатися можливості зниження собівартості продукції і збільшення показників виробництва за рахунок використання нових технологічних рішень. Демонструватися нові агромеханіческіе інновації, що забезпечують зниження трудомісткості процесу виробництва в різних галузях сільського господарства.

Серед учасників і відвідувачів виставки:

   -
компанії, що надають агро-технології, ефективні системи іригації (зрошування);
   -
насіннєві компанії;
   -
виробники машин для миття, сортування, упаковування с / г продукції;
   -
демонстрація нових способів транспортування і зберігання продукції;
   -
будуть представлені нові підходи в боротьбі з шкідниками, в тому числі і біологічними способами;

Виставка представляє величезний інтерес для керівного складу всіх областей сільськогосподарської галузі, а також фахівців у галузі прикладних досліджень і розробок. Для Росії ця виставка цікава ще й тим, що дає можливість перейняти практичний досвід на конференціях та майстер - класах, у російськомовних висококваліфікованих фахівців країни.

Безумовний інтерес на даному саміті викличе практична конференція Agro-Milk, де обговорюватиметься таке важливе питання як збільшення продуктивності кіз і корів. Можна буде ознайомитися з успішною методикою одержання молока і способами вирішення найважливіших завдань молочної ферми.

А також:

- будуть висвітлюватися важливі питання організації стабільної кормової бази;
- обговорюватися нові перспективні породи молочної худоби і подальше створення нових напрямків продуктивних порід;
- розглядатися нові технологічні можливості виробництва молока, які дозволять збільшити продуктивність при зниженні собівартості продукції і одночасному підвищенні її якості.
особливий акцент буде робитися на оснащення молочних ферм і способах комп'ютерної доїння корів.
- можлива допомога у фінансуванні при зведенні молочних комплексів і міні - ферм, які при сучасному підході, швидко окупляться і стануть високорентабельними.
- продукція тваринництва буде представлена ​​питним молоко, йогуртами, вершками, кисломолочними продуктами, білими сирами, виготовленими на невеликих міні - фермах.

Чому Ізраїль? Тому що країна знаходитися на стику трьох континентів: Європа, Азія і Африка, що є зручним моментом для її відвідин. Показники сільського господарства найкращі в світі, а молочне скотарство випереджає показники США та Нідерландів. Якщо в 2011 році надій від однієї корови становив 12500 літрів на рік, то в 2012 році 12870 літрів. Наочно подивитися способи утримання сільськогосподарських тварин, виробництв по створенню кормів, є прекрасною можливістю для досягнення нових висот в цій сфері.
Опубликовано: 31.01.2013 17:57

Международная сельскохозяйственная выставка «Agro-Mashov»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: