Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Час чудес

Час чудес
Дивовижний час наздогнав нас сьогодні, чи не так? Будь-яка наша потреба може бути задоволена в лічені хвилини, а то, що доступно було лише багатим, тепер може отримати кожного. Раніше люди мріяли про те, щоб хоч одним очком побачити картину Далі або Пікассо - тепер одним натисненням клавіші ми можемо переноситися у віртуальні музеї світу і милуватися усіма витворами мистецтва.
Колись придумали крилату фразу "Побачити Париж і померти". Образно це означало, що якщо ти побував в Парижі, то ти побачив весь світ, після чого і жити-то немає чого. А сьогодні будь-який підліток і пенсіонер може подорожувати у віртуальному світі по усіх країнах і островах, причому абсолютно безкоштовно.
Згадайте чергу до кінотеатрів, як важко діставалися квитки на нові фільми. Зараз удома перед монітором можна переглянути фільми усіх жанрів і країн світу за лічені копійки. За радянських часів на таку кількість не вистачило б і річної зарплати.
Тільки учора ми з підручників дізнавалися нові слова, вивчали їх сенс, а сьогодні вільно оперуємо такими поняттями як "аутентифікація", "безкоштовне SEO просування" або "оптичний зум".
Пам'ятайте, як в молодості і юності тексти улюблених пісень переписували один у одного в зошити? Як ходили один до одного у гості, щоб послухати привезену касету з рідкісними піснями? Звичайно, це було здорово, що ми спілкувалися, але простота нинішнього скачування пісень з інтернету переважує усі плюси минулого.
Якщо у вашого друга була бібліотека, ви обов'язково заздрили йому. Тому що за часів дефіциту дістати екземпляр Буніна або Достоєвського означало підняти себе на рівень "Всемогутнього". А сьогодні найрідкісніша книга відкриється перед вами, якщо ви "зайдете" в онлайн бібліотеку.
Поради давалися з покоління в покоління. Молодші йшли до старших по допомогу. Телефони розжарювалися, якщо потрібно було вирішити домашнє завдання. А зараз - зайшов на сайт корисних порад і вирішуй будь-яку проблему.
Наскільки стало легше спілкуватися з родичами або друзями! Згадайте телефони-автомати і вартість зв'язку, коли вдавалося лише запитати, як йдуть справи і чи усі здорові. Черги на телеграфі завжди були великими. А сьогодні включаємо програму для спілкування онлайн і видим-слышим будь-кого, з усіх куточків світу.
Так, в кожному відрізку часу свої принади, але сьогодні інший час, інші устої. І хочеться сказати спасибі тим, хто винайшов всесвітню "павутину", яка полегшує нам життя і дарує те, що було десятиліттями недоступно!
Опубликовано: 26.01.2013 21:49

Время чудесВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: