Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Події, завдяки яким ми можемо безкоштовно грати в гральні автомати: поява електромеханічних автоматів

Події, завдяки яким ми можемо безкоштовно грати в гральні автомати: поява електромеханічних автоматів

Ніщо в цьому світі не здатне розвиватися лише поступово, але і стрибкоподібні зміни також не можуть відбуватися постійно. Чергування еволюційних і революційних перетворень характерно і для гральних автоматів, які протягом своєї історії зазнали не одне удосконалення і не один заборона з боку різних держав. Сьогодні можна грати безкоштовно в ігрові автомати, не відриваючись від монітора комп'ютера, але тільки уявіть собі, який довгий шлях пройшла ця гра, перш ніж втілитися у вигляді віртуальних емуляторів! Після винаходу в кінці XIX-го сторіччя «одноруких бандитів» останні довгий час не змінювали зовнішнього вигляду, так як їх власники і творці витрачали більше часу на боротьбу з владою, довго боролися з гральним бізнесом в приватних його появах. Але все змінилося в бурхливі 1960-ті ...

У 1964 році корпорація Bally Manufacturing випустила перший у своєму роді ігровий автомат з електромеханічним приводом. До цього внутрішні вузли апаратів для азартних ігор були виключно механічними, до того ж наявність електричного струму дозволило прикрасити машини різнобарвною ілюмінацією і забавними звуками пронизливого дзвінка, звіщати про виграш. Вдалим нововведенням став і металевий лоток, на який з дзвоном висипалися призові монети - подібна, здавалося б, дрібниця, приводила в дитячий захват дорослих щасливчиків і, до того ж, сприяла заманювання до автоматів інших гравців.

Новинка від Bally «Money Honey» не тільки викликала фурор серед азартних гравців, але ще й посприяла збільшенню загального інтересу до «одноруким бандитам», породивши, крім усього іншого, масу наслідувачів. Думається, це був перший крок до тріумфу ігрових автоматів, які до того часу все ще розглядалися власниками казино в якості додаткового заробітку, хоч це і важко уявити зараз, коли власники віртуальних закладів з легкістю дозволяють «обертати» ігрові автомати безкоштовно.

Електромеханічний апарат «Money Honey» став справжньою класикою свого часу, а ми пропонуємо Вам грати безкоштовно в ігровий автомат Crazy Monkey, який точно так само можна вважати класикою перший віртуальний емуляторів «одноруких бандитів». Переконайтеся в веселу вдачу маленької Чокнутий мавпочки!

Опубликовано: 18.01.2013 10:40

События, благодаря которым мы можем бесплатно играть в игровые автоматы: появление электромеханических автоматовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: