Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Технології сьогодення

Технології сьогодення
Тим, що сьогодні, не виходячи з будинку, можна здійснити будь-який захід, вже нікого не здивуєш. У стінах квартири можна поповнити баланс телефону, сплатити рахунки, замовити їжу додому і так далі. Навіть працювати можна вдома. Не кажучи вже про те, що в кіно сходити компанією теж можна, не виходячи з будинку. Серед кіноманів йде боротьба думок про те, чи замінить домашній перегляд фільму походу до кінотеатру. Безумовно, ніякий монітор не замінить величезного екрану в кінотеатрі, та і саме відчуття від атмосфери походу чудове. Але... У кінотеатрах онлайн є багато переваг. По-перше, це хороша економія коштів на момент дефіциту. Приміром, можна подивитися "Джентльмени удачі 2012" онлайн не витрачаючи ні копійки, притому, що в кіно доведеться викласти кругленьку суму за квитки.
По-друге, дивитися фільми можна як в сумній самотності, так і у веселій компанії, під "акомпанемент" чаю або чого міцніший. По-третє, усі нинішні новинки переглянути просто нереально - не вистачить часу. Якщо помножити кількість годин, витрачених на перегляд однієї кінострічки, на кількість випущених фільмів за рік, то доведеться мешкати в кінотеатрі. Не рахуючи ще витрачених засобів на квитки! Чого ж простіше онлайн: увійшов на улюблений сайт, вибрав "Дублер" дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості", почав дивитися, не сподобався - перемкнув на інший. У кінотеатрі навряд чи вам дозволять капризувати так, як удома. А вже якщо фільм "зачепив" за душу, то тоді варто витратити гроші на квиток, щоб насолодитися видовищем повноцінно.
По-четверте, іноді хочеться згадати фільми минулих років, переглянути старі комедії, поплакати над улюбленим серіалом. І тут на допомогу швидше прийде домашній кінотеатр онлайн. У колекції будь-якого сайту, що поважає себе, завжди зібрані фільми багатьох десятків років. Це надасть право вибору: "Обладунки бога 3: місія Зодіак 2012" дивитися онлайн, серіал "Спрут" 1984 р. або "Понесені вітром" 1939 р. Така свобода однозначно приємна і зручна.
По-п'яте, при перегляді фільмів будинку завжди можна зробити паузу, обговорити з друзями вподобаний момент або з'ясувати незрозумілий, просто дати очам відпочити або відволіктися на телефонний дзвінок. Можна прокрутити кадри назад і вперед, можна приглушити або збільшити звук, можна розгорнути монітор так, щоб можна було сісти або лягти зручніше… Скільки всяких "можна" з кінотеатром онлайн! Насолоджуйтеся сьогодні тим, що дає вам розвиток технологій - можливо, завтра кінотеатр буде ще ближчий, ніж сьогодні!
Опубликовано: 14.01.2013 19:41

Технологии настоящегоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: