Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Цукерки для схуднення...

Цукерки для схуднення...

Вченим з Луганського національного університету імені Тараса Шевченка вдалося успішно модифікувати звичні і добре знайомі кожному шоколадні цукерки настільки, що тепер вони допомагають... зовсім несподівано спалити надлишки калорій, крім того, значно поліпшити працездатність, а також розумову активність плюс витривалість. Солодощі з великою кількістю корисних характеристик створені з шоколаду, а також кураги, горіхів, родзинок. Крім того, є деякі інгредієнти, які творці корисного рецепту вирішили зберегти повною таємниці. Поки, в поточним момент виробники запустили в серію всього три види: "Енергія спорту", а також "Імпульс" і "Драйв". Головними споживачами, згідно з розрахунками вчених, будуть спортсмени.
Людмила Сеногонова, одна з творців сказала: "залежно від виду спорту, яким займається людина, він може вибрати для себе відповідний сорт цукерок".
У числі перших людей, які відчули на собі чудодійні цукерки виявилися члени олімпійської та університетської збірних України з гандболу. За словами тренерів, учасники експерименту поліпшили показники.

Опубликовано: 14.01.2013 15:31

Конфеты для… похуденияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: