Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Пів мільйона за місце на Марсі

Пів мільйона за місце на Марсі

Відправитися на Марс, для того, щоб створити там цивілізацію, зможуть вегетаріанці. Видання The Sun повідомляє, що в цьому впевнений Елон Муск - директор космічної компанії SpaceX. Після доставки вантажу центру NASA на МКС почали працювати над проектом комерційного характеру за колонізації Марса. За словами Муска, близько вісімдесяти тисяч колоністів відправляться на сусідню планету з передовими технологіями, які має Земля, щоб під куполом в кратері створити перші міста і приступити до вирощування продуктів. Але колоністи, згідно думку бізнесмена, неодмінно повинні бути вегетаріанцями. Так як відправити тварин на Марс для розведення виявиться вкрай складно. Також, Муск переконаний - колоністів повинно бути вісімдесят тисяч для того, щоб цивілізація могла розвиватися мирно.
Муск сказав: "Якщо послати на Марс мало людей - почнуться проблеми з генами і цивілізація виллється. Якщо ж відправити занадто багато колоністів - громадянська війна неминуча".
Варто відзначити, що SpaceX збирається продати вісімдесят тисяч квитків на Марс ще до настання 2020 року по 500 тисяч доларів за квиток. 

Опубликовано: 07.01.2013 11:53

Пол миллиона за место на МарсеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: