Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Прісноводний викопний монстр

Прісноводний викопний монстр

Угорські палеонтологи виявили скам ` янілої прісноводного монстра. Його вік сягає 84 мільйонів років. Істота належить до сімейства водних рептилій, напоминат щось середнє між крокодилом і китом. Шейн Мак Глаун написав про це у своєму блозі на SlashGear.com. Палеонтологи вважають - рептилія є мозазавром, але інші експерти заперечують затвердження та підкреслюють - угорський монстр - чудовисько озера Лох-Несс. Враховуючи висновки дослідження, яке провели вчені, "mosasaur" провів життя в прісній воді, а на питання: як істота виявилося в річці - вчені не мають відповіді. Угорські вчені охрестили монстра - Pannoniasaurus.
Автор написав у блозі: "Цікаво, що дослідники знайшли скам чудовисько на звалищі близько вугільної шахти в Західній Угорщини. На думку вчених, mosasaur прожив не довго, є відносно молодим самцем. Також такий монстр є дуже рідкісної знахідкою".
Істота спантеличило вчених, раніше вони вважали, що подібні види жили в солоних морських водах. Тепер вони змушені припустити, що морських монстрів там не було, всі вони жили у прісноводних водоймах.

Опубликовано: 20.12.2012 20:27

Пресноводный ископаемый монстрВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: