Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Інтерв'ю з цікавою людиною

Інтерв'ю з цікавою людиною
Олексія Евтушенко знає багато хто, особливо ті, хто сам займається дослідженням самих різних паранормальних явищ. Олексій може відрізнити доброго і нешкідливого "барабашку" від злісного полтергейсту, а також упевнений, що Різдвяна ніч не даремно славиться містикою, і що кінця світу не буде.
- Як проявився Ваш дар?
- Мабуть, народився з ним. Тому що років в 6 вилікував сусідку від головного болю, абсолютно не розуміючи як - просто поводив руками. А вже в 12-13 років почав усвідомлено займатися вивченням всяких відхилень, коли відчув, що мені сняться дивні сни, відбуваються дивні речі.
- Роз'ясните, які види сутностей існують?
- Є домові або "барабашки", які іноді воюють з хазяями, намагаючись довести свою владу в квартирі або будинку. Вони можуть штовхати, душити, щипати, рухати посуд. Є суть - ця сама нижча ланка в паранормальних явищах. Ось вони не завдають шкоди і існують у вигляді якихось плям. Одного разу мене запросили в краєзнавчий музей, тому що стали помічати дивні рухи плям. Виявилось, що в музеї сутностей величезна кількість. Вони прив'язані до предметів найчастіше.
Далі йдуть духи, примари - ця вже сильніша істота, що є відбитком людської душі. Духи можуть проявляти себе по-різному, але не обов'язково агресивно. А ось полтергейст це вже злісний дух, який може навіть убити. Живиться полтергейст страхом і наводить на людину жах. В цьому випадку необхідно зрозуміти, з чим або ким пов'язаний полтергейст: якщо з предметом, то можна знищити його, але якщо з людиною - тут поскладніше робота.
- Ви бачите усіх?
- Необов'язково бачу, більше відчуваю. Та і апаратура у мене хороша, сильна. Коли приходжу за викликом, то камера часто фіксує об'єкт і на відео високої чіткості демонструє його мені. Потім я вступаю в контакт з істотою і з'ясовую, чого він хоче від людини.
- Не страшно спілкуватися з примарами?
- Бійтеся живих, запевняю вас. Дивитися, як живий людина йде і вбиває дитину або мучить тварину, набагато страшніше. У сутностей теж є свої правила. Головне, їх не боятися. Одного разу у мене в квартирі стали з'являтися примари. Я прокинувся - він стоiть переді мною. Я перекинувся спокійно на інший бік - він зник. А якщо проявити паніку і страх, то він і далі приходитиме у будинок і лякатиме вас. Одно можу сказати точно: примари, духи, істоти, полтергейст приходять не просто так. І ось цю мету я намагаюся з'ясувати. Буває, що дух просто заблукав, і я допоможу йому знайти вихід.
Опубликовано: 14.12.2012 18:57

Интервью с интересным человекомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: