Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Лід на Меркурії

Лід на Меркурії

Вчені довели припущення, які будувалися довгий час - на полюсі Меркурія є тонни водяного льоду. Стаття в журналі Science розповідає про отриманих з Messenger, на орбіті навколо Меркурія, даних - зони розташовані в тіні кратери містять водяний лід. В інших статтях на цю тему, повідомляється - велика частина льоду схована під шаром темного матеріалу, багатого органічними молекулами. Messenger - перший земної апарат, який вийшов на орбіту Меркурія в березні 2011 року. Він передає феноменальні знімки планети. Дані про наявність водяного льоду засновані на даних спектрометра на борту зонда.
Шон Соломон, глава групи дослідників в НАСА пояснив: "Нейтрони виникають при бомбардуванні поверхні планети космічним випромінюванням. Водень краще поглинає нейтрони і нейтронний спектрометр фіксує щільність водню поблизу поверхні, реагуючи на число нейтронів в відображати випромінювання планети".
Зниження щільності нейтронів у фоновому випромінюванні говорить про підвищений вміст водню в районах поблизу Північного полюса.

Опубликовано: 03.12.2012 00:32

Лед на МеркурииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: