Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Кредитування населення в сучасних умовах

Кредитування населення в сучасних умовах

Останнім часом все більше наших громадян вдаються до послуг кредитних установ, коли необхідно взяти гроші в борг. А оскільки банки стали пропонувати великий спектр послуг, вибір розширився і знайти оптимальний для себе варіант кредитування зовсім неважко.

Однак на все потрібен час, особливо коли мова йде про гроші. Для цього зараз зовсім не обов'язково відвідувати відділення всіх банків, розташованих в окрузі. Довго це і утомливо. Інтернет в цьому сенсі став абсолютно незамінний. У ньому можна знайти всю необхідну інформацію про послуги кредитних установ, заповнити заявку на кредит онлайн в кілька банків і чекати позитивного рішення. При цьому можна навіть з дому не виходити. Про своє рішення кожен з банків проінформує потенційного клієнта. Залишиться тільки отримати замовлений кредит. Треба сказати, що більше 7% наших співгромадян мають п'ять запозичень одночасно. Правда, далеко не завжди це виправдано, оскільки ми вже маємо гіркий досвід минулих років, коли обсяг проблемних кредитів значно перевищив критичний поріг.

Що з цього вийшло - відомо всім. Так що більшість наших співгромадян все-таки намагаються розраховувати свої фінансові можливості, звертаючись за кредитом. Та й банки посилили вимоги для позитивного рішення по видачі кредитних коштів. Ніхто не хоче зайвих ризиків. Тому для видачі грошей позичальникам вимагають, щоб вони мали позитивну кредитну історію, простіше кажучи, щоб претенденти на кредит не мали в минулому проблем з виконання своїх фінансових зобов'язань перед банками. Багато позичальників, у яких не все складалося в минулому у відносинах з кредитними організаціями, знають зараз, де в Москві можна отримати кредит довіри, оскільки користуються таким видом кредитування. Він хороший тим, що для його отримання нічого крім паспорта не потрібно. Озвучувати цілі, на які передбачається витратити гроші теж не потрібно, а видається кредит дуже швидко.

Однак такі привабливі умови не є благодійністю з боку банків. Покривають ризики невиплати таких кредитів високі, а іноді і дуже високі процентні ставки. В результаті може вийти так, що вони перевищать саму суму кредиту. Однак отримуючи такий кредит, позичальники, як правило, сподіваються на швидке його погашення.

Опубликовано: 28.11.2012 21:12

Кредитование населения в современных условияхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: