Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

FamilySpace - сайт, який вас здивує

FamilySpace - сайт, який вас здивує

Просто відвідайте кілька ресурсів, і ви без праці почуєте скарги на те, що соціальні мережі в наш час стали справжньою пасткою для часу, потрапивши в яку, вам буде не так просто вибратися. Всі люди, які говорить про це, просто ніколи не стикалися з соціальними мережами нового зразка, такими як FamilySpace. Бути може, і ви не чули про цю соцмережі раніше, але ніколи не пізно заповнити цей прикрий пробіл у знаннях - прочитавши цю статтю, ви неодмінно захочете дізнатися про те, що таке FamilySpace.

А адже відповісти на той самий питання про те, що це, не так-то просто. З одного боку FamilySpace - це соціальна мережа, в ній ви можете спілкуватися з новими людьми, додавати друзів, вести альбоми з фотографіями. З іншого боку, FamilySpace - це крупний пошукової сайт, який дасть фору будь-якому профільному сервісу з пошуку людей. І нарешті, для когось FamilySpace - це величезне сховище інформації, яке тут же дає можливість використовувати цю саму інформацію за призначенням. Відповідь на питання що ж таке цей ресурс простий - для кожного він різний, але, тим не менш, корисний та зручний.

Як соціальна мережа, FamilySpace заточений в першу чергу на сімейне спілкування. Тут ви можете створювати спільні альбоми з фотографіями для членів вашої родини, зберігати і обмінювати важливими сімейними документами. Однак якщо ви не хочете створювати в рамках цієї соцмережі свій сімейний круг, ви може просто спілкуватися з іншими людьми, користуючись зручною системою відправки та отримання повідомлень. Навіть зовнішній вигляд свого аккаунта тут ви можете змінити по своєму бажанню, а це коштує багато чого.

Як показує статистика, на FamilySpace багатьох приводить можливість організувати тут пошук людини. Для багатьох такі сервіси як "чекай на мене пошук людей", здаються складними і незручними, в той час як розглянутий сайт дозволить вам швидко відшукати родича або знайомого через розділ оголошень. Все що вам потрібно - залишити інформаційне повідомлення і чекати відгуку, який з'явиться дуже скоро.

Нарешті, не можна не сказати, що на FamilySpace може бути складена родовід - сп5еціальная програма-шаблон для цього присутній на сайті. Крім того, ви можете об'єднати свої зусилля з родичами і з'єднати ваші генеалогічні дерева. Не складе труднощів, і відшукати всю необхідну інформацію - на сайті є спеціальні архіви і вебінари для всіх бажаючих. Вже сьогодні FamilySpace виглядає максимально переконливо, але ж цей ресурс продовжує розвиватися. Приєднайтесь до цієї соціальної мережі вже сьогодні і станьте свідком народження легенди.

Опубликовано: 20.11.2012 11:22

FamilySpace - сайт, который удивит васВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: