Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Прикраса бронзового століття

Прикраса бронзового століття

Археологи германии змогли виявити шпильку для волосся з бронзи. Судячи з експертиз та оцінками фахівців, вік її складає близько 3,4 тисяч років. Місцеві ЗМІ повідомили, що знахідка зроблена під час розкопок поховального кургану комуни Ехліц земля Саксонія-Анхальт). Даний курган виявлений в 2009 році в ході прокладки залізничного полотна від Ерфурта (Тюрінгія) до саксонському Лейпцигу. Археологи доставили в лабораторію в Галле похоронну камеру, яка перебувала під земляним насипом, але розкрили зараз. Серед людських останків було виявлено шпилька. Довжина досягає сімнадцять сантиметрів в довжину, з одного боку є закруглення з діаметром в 4,4 сантиметра, які нагадують вушко голки.
Крістіан-Хайнріх Вундерліх, керівник реставраційної майстерні при Музеї ранньої історії в Галле пояснив: "Ця знахідка підтверджує, що ще в бронзовому столітті жінки користувалися шпильками, щоб зробити собі зачіску. Може бути, цими предметами розкоші користувалися і раніше, але знайдена нами - найдавніша з усіх ".
З цих пір шпилька буде розташована поряд ще з півтора тисячами експонатів і стане об'єктом виставки. Її відкриття 7 грудня.

Опубликовано: 26.10.2012 17:22

Украшение бронзового векаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: