Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Наука для здоров'я

Наука для здоров'я

Вчені розробили декілька гаджетів для тих, хто веде активний і здоровий спосіб життя, і не пропускає можливості поліпшити стан організму, а також стежить за змінами, які в ньому відбуваються.

Завдяки приладам заняття спортом і досягнення бажаного результату стануть набагато простіше.

Firbit Smart Scale - маленька революція пристроїв, які призначені для моніторігна фізичної форми і стану здоров'я. Крім традиційних функцій, розумні ваги відстежують індекс маси тіла і вимірюють кількість підшкірного жиру господаря, повідомляючи про успіхи, яких той домігся. Інформація про користувача через Wi-Fi відправляється на спеціальний інтернет-сервіс Firbit, де перетворюється в графіки та діаграми, які допомагають стежити за змінами.

Tinke - компанії намагалися створити технічно підковані пристрої, які покликані стежити за роботою серця, але краще за всіх вийшло у сінгапурської Zensorium. Tinke - маленький, барвистий гаджет, який підключається безпосередньо до iPhone. Він може контролювати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск і рівень кисню в крові.

Fitness Evolved headphones - інноваційні навушники FitnessEvolved об'єднують функції хронографа, таймера, педометр і здатні стежити за серцевим ритмом. Для занять спортом - незамінні: власник слухає музику, а навушники збирають інформацію про стан здоров'я.

BasisBand - мініатюрні годинник містять багато функцій: вимірюють пройдена відстань, витрачені калорії, час сну, фіксують серцебиття, пульс. Зібрана інформація заноситься на комп'ютер і поміщається в персональний профіль власника.

Опубликовано: 22.10.2012 23:12

Наука для здоровьяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: