Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Ще одна «Земля»

Ще одна «Земля»

Титан - найбільший супутник Сатурна, крім того, він - найбільший супутник у всій Сонячній системі. Його унікальність полягає в тому, що на його поверхні знаходиться рідина і щільна атмосфера. Тому вчені заговорили про те, що на Титані можливе утворення, розвиток і існування найпростіших форм життя. Температура поверхні тут - -180 градусів Цельсія, отже - еволюція йшла по зовсім іншому шляху.
Титан вполовину більше Місяця і трохи крупніше Меркурія. Примітно - маса Титана дорівнює 95 відсоткам всіх інших супутників Сатурна (більше 60 штук). Атмосфера Титана переважно складається з азоту (на 098%), метану і етану. А атмосфера Землі складається з азоту на 75%. Товщина атмосфери Титана - 400 кілометрів. Це набагато більше товщини атмосфери на Землі. Титан, приблизно 50 на 50, складається із скельних порід і водяного льоду. Через те, що Титан знаходиться дуже далеко від Сонця, різниця температури екватора і полюсів - 3 градуси.
Апарати, дослідники підтвердили наявність на поверхні планети озер складаються з рідкого метану. На поверхні планети помітні округлі камені, які могли придбати подібну форму лише під тривалим впливом рідини.
На супутнику присутні ознаки активності вулканів. Найімовірніше, тут вони вивергають суміш води й аміаку з невеликою часткою вуглеводнів.
Нагадаємо, вчені підтверджують - умови на поверхні Титана достатні для виникнення хімічної еволюції. Вважається, що схожі умови могли бути на ранній Землі. Тим не менш, пребіотіческіе розвиток неможливий через низьких температур.
Дослідники висунули гіпотезу про існування на Титані вже сьогодні форм життя, які використовують для життєдіяльності водень і метан.

Опубликовано: 29.01.2012 17:29

Еще одна «Земля»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: