Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

11 помилок, які “гроблять” ваш телефон

11 помилок, які “гроблять” ваш телефон

Ми так трепетно ставимося до вибору телефону, віддаємо за нього чималі гроші, проте все одно неправильно ним користуємося. Ми розповімо про 11 помилок, які скорочують життя акумулятора смартфона.

1. Ви ніколи не вимикаєте свій телефон

Не всі знають, що відключати телефон необхідно хоча б раз на тиждень. Експерти стверджують, що це в рази подовжує життя акумулятора.

Крім того, не рекомендується користуватися телефоном в якості будильника. Перейдіть на звичайні годинник з функцією будильника, і телефон скаже вам спасибі.

2. У вас весь час включені Wi-Fi і Bluetooth

Вимикайте непотрібні функції всякий раз, коли ви ними не користуєтеся. Це запобіжить втрату заряду і збільшить працездатність акумулятора.

Справді, навіщо вам Bluetooth, якщо ви зайняті роботою або ходите по місту?

3. Ви використовуєте телефон в екстремальних погодних умовах

Практично жоден телефон не спроектований таким чином, щоб витримувати эктремально високі або екстремально низькі температури. Знаходження в таких умовах знижує термін служби акумулятора. Якщо за вікном вище +30 градусів за Цельсієм або нижче -20 градусів за Цельсієм, намагайтеся виймати телефон із сумки або кишені тільки в разі гострої необхідності.

4. Ви ставите його на зарядку на всю ніч

Експерти стверджують, що заряджати телефон до 100% шкідливо для акумулятора. Намагайтеся виймати зарядний пристрій, коли батарея заряджена до 95-96%. З цієї причини не рекомендується ставити телефон на нічну зарядку.

5. Ви чекаєте, коли телефон розрядиться до 0%, а потім — зарядиться до 100%

Літієво-іонні акумулятори, якими оснащено більшість телефонів останнього покоління, працюють краще всього, коли їх заряджають на 50-80%. Про це стверджує Шейн Броески, засновник Farbe Technik — компанії з виробництва аксесуарів для заряду акумуляторів. Заряд акумулятора схоже перекусу і перерв на трапезу протягом дня.

6. Ви використовуєте неоригінальне зарядний пристрій

Цим грішать майже всі власники телефонів, особливо IPhone. Це не дивно, адже шнури в зарядних пристроях Apple дуже швидко перетираються, а коштують нові недешево. Незважаючи на це, намагайтеся не використовувати підроблені зарядні пристрої. В іншому випадку ви нашкодите акумулятора телефону, і він повільно, але вірно загине. Відомі також випадки, коли телефон вибухав з-за підробленого зарядного пристрою. Краще не ризикувати!

7. Ніколи не чистіть пристрій

Згідно з дослідженнями, на телефоні скупчується набагато більше бактерій, ніж на кришці унітазу або в мисці вашого вихованця. Наприклад, виробник Apple рекомендує протирати гаджети «м’якою ганчірочкою без ворсу». Дезінфікувати телефон можна спеціальними пристроями з ультрафіолетовим випромінюванням або по-старому — ваткою, змоченою у спирті.

Не забувайте чистити порт для зарядки. Там може накопичуватися сміття з кишень, з-за чого можуть виникнути проблеми з підключенням. Використовуйте зубочистку. ( акуратно! не докладаючи зусиль! зубочисткою виколупати сміття з роз’єму.)

8. Ви тримаєте його в руках, коли ходите по вулиці

За статистикою, на частку всіх вуличних крадіжок припадає 40% крадіжок IPhone. Про це в минулому році повідомила Американська федеральна комісія із зв’язку. Тому небезпечно гуляти з телефоном в руках, витаючи в хмарах.

9. Ви не захищаєте телефон паролем

Завжди встановлюйте пароль для розблокування екрана. В іншому випадку злочинці вкрадуть вашу інформацію або скористаються вашим додатком для інтернет-банкінгу швидше, ніж ви встигнете отямитися і почати які-небудь дії.

10. Ви дозволяєте всім додаткам використовувати функції геолокація

Дозволяючи додаткам постійно використовувати функцію розташування, ви тим самим власними руками губіть свій телефон. Це функція швидше розряджає акумулятор і скорочує термін його служби в рази. Увімкніть геолокацію тільки в тих додатках, де це дійсно необхідно.

11. Ви дозволяєте програмам посилати вам повідомлення

Push-повідомлення також тримають телефон у режимі повної бойової готовності і вимагають постійного підключення до даних, виснажуючи цим акумулятор. Коли телефон отримує чергове повідомлення, дисплей загоряється, скорочуючи тим самим термін служби батареї.
 

Опубликовано: 28.02.2017 23:56Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia