Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Що буде з Facebook?!

Що буде з Facebook?!

Марк Цукерберг має намір перетворити світ і вирішити частину важливих проблем за рахунок розвитку соціальної інфраструктури для формування загальносвітової спільноти на базі створеної ним соціальній мережі Facebook, повідомляє Корупція Маркет

Зокрема він опублікував програмне звернення до користувачів «Про будівництво світового співтовариства» (Building Global Community).

«Наша робота в Facebook — допомогти людям чинити максимальний позитивний вплив, при цьому мінімізуючи сфери, де технології та соціальні медіа можуть посилити роз’єднаність і ізоляцію», — вважає Цукерберг.

Його маніфест став несподіванкою для користувачів соцмережі і галузевих експертів. Останні місяці Facebook часто критикували як майданчик, який використовується для поширення неправдивих новин.

На думку аналітиків, Цукерберг змінює стратегію Facebook і позицію компанії. Раніше вона була пасивним інструментом, що поєднує людей, тепер же її роль може зрости.

«Зараз по всьому світу є люди, які залишилися за бортом глобалізації, і рухи, які виступають за відхід від глобальних зв’язків», — констатував засновник Facebook. У цьому зв’язку Цукерберг хоче перейти від формату соцмережі для друзів і сім’ї до розвитку глобальної соціальної інфраструктури.

«У такі часи, як зараз, найважливіше, що ми в Facebook можемо зробити — це створити соціальну інфраструктуру, щоб дати людям можливість вибудувати глобальне співтовариство, яке працює для всіх нас», — підкреслив Цукерберг.

Його звернення було вибудовано навколо п’яти головних тем: готовність прийти на допомогу в рамках співтовариства, безпеку, поінформованість, громадянська активність і можливості участі і розвитку для всіх.

Зокрема, говорячи про поширення інформації, Цукерберг висловив стурбованість з приводу «бульбашок фільтрів» (персоналізація пошуку і відображення інформації, при якій користувач бачить тільки те, що йому подобається і відповідає його поглядам) і поширення фейкових новин.

На думку творця Facebook, проблемою є і те, що сенсаційні і прості повідомлення поширюються швидше за інших.

Крім того, Цукерберг зазначив, що Facebook розробив штучний інтелект, який повинен розпізнавати заборонений контент. Ця технологія почне частково застосовуватися вже в 2017 році.

Для довідки: станом на кінець січня місячна аудиторія Facebook досягла 1,86 млрд людей по всьому світу (приріст на 17% за рік). На грудень кількість користувачів, щодня заходять в Facebook з мобільних пристроїв, становила 1,15 млрд. 

Опубликовано: 21.02.2017 22:11Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia