Читай.net     
♦ Мода и красота

Як худнути правильно

Як худнути правильно
Правильне харчування, виснажливі фізичні навантаження, активний спосіб життя, але результату немає? Що ж заважає скинути остогидлі «зайві» кілограми? Дієтологи вважають, що виною всьому неправильно підібраний дієтичний раціон, який насичений тими продуктами, які затримують довгоочікуване зниження ваги. Саме присутність кількох «неправильних» продуктів на столі, можуть украй уповільнити або зовсім зупинити процес набуття бажаної фігури. Для того, щоб вийти переможцем у боротьбі за ідеальну фігуру, ворогів необхідно дізнатися в обличчя, відмовившись від них хоча б на час.

Знежирена їжа - навіть під час дієт організм гостро потребує жирів тваринного походження, тому повний перехід на знежирене м'ясо та кисло-молочні продукти, зведе всі спроби схуднути нанівець, нагородивши новими проблемами зі здоровьем.Молоко - комбінація лактози (містить цукор) і жирів сприяє застою жирових клітин, які накопичуються не там, де хотілося б. Хлібобулочні вироби - будь-яка мука є провокатором зростання вмісту глюкози в крові. Крім того, в заводський хліб незалежно від типу і сорту використаної борошна обов'язково додають цукор.

Соус - добавки, які підсилюють смак їжі, також, містять багато цукру, консервантів і крохмалю. Алкогольні і газовані напої, особливо з сиропом - будь-яка рідина крім очищеної води вважається їжею, а не питвом. Практично кожен напій містить штучні барвники та цукор у великій кількості, що зводить всі спроби скинути вагу до нуля.

Опубликовано: 09.06.2017 23:16

Как худеть правильноВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: