Читай.net     
♦ Мода и красота

Фарбування nude личить усім

Фарбування nude личить усім
Існують відтінки для фарбування волосся, актуальність яких ніколи не втрачається. Приміром, русявий або блонд. Проте тут можна міняти відтінки, вибираючи холодні з сріблястим підтоном для зими і сонячні із золотистими відблисками для теплих місяців. У цю закономірність фахівці з фарбування волосся вирішили внести свої інноваційні коригування, запропонувавши тренд сезону - фарбування nude. Причому природність стала новим бьюті-трендом в манікюрі і макіяжі вже давно. І сьогодні стилісти пропонують нам зробити природними нашілокони.
Нюдові відтінки - цей прояв вищої майстерності колористів, оскільки завдяки такому фарбуванню відтінок волосся виглядає, як твій природний колір, при цьому, яскравіший, багатіший і однорідніший. Ідея полягає в тому, що ефект досягається шляхом змішування декількох абсолютно різних відтінків. Приміром, до теплого карамелевого додається нейтральний вершковий і холодний відтінок iceblond. В результаті, отриманий відтінок підходить абсолютно усім без виключення типам за кольором, а зачіска набуває додаткового об'єму з плавним перетіканнямкольорів.
Секрет в тому, що колір, який дан нам від природи, як правило, не має яскраво вираженої тональності - холодної або теплої. Дуже рідко зустрічається природний колір волосся, як однозначно платиновий або золотисто-медовий. Тому фарбування в натуральні відтінки дозволяє вашому волоссю відмінно поєднуватися з кольором шкіри і гармоніює з вашим типом. Підтримуйте свій природний колір волосся, доглядаючи за ними, і ви завжди залишатиметеся в тренді.
Проте фарбування nude має свої складнощі, оскільки добитися потрібного результату можна тільки за допомогою першокласного фахівця.

Опубликовано: 05.11.2016 22:56

Окрашивание nude идет всемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia