Читай.net     
♦ Происшествия

Кремль збільшує свою присутність на Донбасі

Кремль збільшує свою присутність на Донбасі
У той час, як весь цивілізований світ закликає президента Російської Федерації припинити військову агресію проти сусідньої України і повернути окуповані території, Кремль помічений в нарощуванні техніки і стягуванні ударних дивізій до українських кордонів. В даний час прикордонники і міжнародні спостерігачі фіксують розміщення ударних мотострілкових дивізій.

Згідно з інформацією, отриманою від Генерального штабу Збройних сил України, особливості озброєння і військової техніки, яка останнім часом стала активно надходити для комплектування, свідчать про те, що РФ стягує до кордону ударні війська, призначення яких - швидкі наступальні дії. Начальник Генштабу, головнокомандувач ЗСУ генерал армії Віктор Муженко, в хід попереднього тижня зафіксовано активізацію військ російського агресора на Луганському та Донецькому напрямках, які, щодня порушуючи режим тиші, обстрілює позиції українських військових і населені пункти в зоні АТО.

Кримське і Новоолександрівка Луганській області були обстріляні гранатометами і мінометами, а Новозванівка з БМП. «Гаряче» і на території Донецької області, де під вогнем опинилися райони близько Кам'янки і шахти Бутівка.

Відомо, що в поточному місяці Міністерство оборони РФ заявило про завершення підбору кадрів до складу керівництва 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу (ЮВО). За словами самих військових, в їх обов'язки входитиме забезпечення безпеки на південно-західному стратегічному напрямку, головним чином, на українському кордоні. При цьому, російські військові не вважають себе громадянами країни-агресора.

Опубликовано: 28.07.2017 11:52

Кремль увеличивает свое присутствие на ДонбассеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia