Читай.net     
♦ Происшествия

Українських домашніх тварин знову «косить» сибірська виразка

Українських домашніх тварин знову «косить» сибірська виразка
В Україні знову з'явилася серйозна загроза здоров'ю і життю домашніх тварин і людей. Зовсім випадково стало відомо, що Сумщину атакує небезпечна недуга - сибірська виразка. Несподіванка для фахівців санітарно-епідеміологічної служби, а також, для представників влади полягає в тому, що місцеві жителі вирішили промовчати про проблему і приховати падіж тварин, щоб їх не знищили в цілях профілактики поширення небезпеки на інші двори і населені пункти країни.

У виявлених на річковому березі Псла, район Миропілля Краснопільського району Сумської області, туш мертвих овець визначили сибірку. Поховання носило стихійний характер, що є загрозою у вигляді зараження грунту, води в річці і бродячих тварин, які можуть поширити недуга. Така небезпечна знахідка попалася місцевим рибалкам, які поінформували про інцидент місцева влада в особі екологічної інспекції, громадськості та ЗМІ.

В даний час прокуратурою ведеться перевірка того, що сталося, яка повідомила про відкриття кримінального провадження. Справа про «порушення невстановленою особою ветеринарних норм» веде Ахтирска місцева прокуратура від 4 липня 2017. Оперативники займаються первинними слідчими діями, які повинні привести до встановлення фактичних обставин зазначеного кримінального злочину. Протягом поточного року в Україні вже були зафіксовані спалахи «сибірки», що призвело до «зачистки» цілих районів від больнихі потенційно заражених домашніх тварин в різних областях країни.
Опубликовано: 05.07.2017 22:59

Украинских домашних животных вновь «косит» сибирская язваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia