Читай.net     
♦ Происшествия

Надзвичайний стан в Авдіївці

Надзвичайний стан в Авдіївці
Губернатор української частини Донецької області Павло Жебрівський заявив про введення на території обстрілювали російськими найманцями Авдіївки надзвичайного стану. Донецька військово-цивільна адміністрація пояснює, що мова йде про оголошення надзвичайного стану техногенного характеру. За відомостями, які голова Донецької ВГА описує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, в місті вже більше тижня відсутній природний газ в будинках і квартирах мирних жителів, через чергового ушкодження старого газопроводу російськими найманцями з боку окупованої території.

З дня виходу з ладу газової труби, неможливо почати ремонтні роботи через безперервні обстріли. Окупанти руйнують мирні квартали, їх зброя калічить мирних жителів, не кажучи про те, що майже тиждень профільні фахівці не мають можливості підступитися до ушкоджених ділянок газопроводу. За словами губернатора Жебрівського, для того, щоб поліпшити ситуацію з газоподачу, фахівці приступили до зведення газопроводу в Авдіївку, що дозволить уникнути в майбутньому перебоїв з подачею природного газу в результаті обстрілів.

За попередніми розрахунками, будівництво обійдеться в 59 млн гривень. Фінансовим партнером держави при будівництві нового газопроводу стане підприємство Ріната Ахметова, яке входить до складу корпорації «Метінвест»: Жебрівський намір залучити частину його коштів, оскільки Авдіївський коксохімічний завод, також, безпосередньо залежить від поставок природного газу.

Опубликовано: 16.06.2017 10:13

Чрезвычайное положение в Авдеевке



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia