Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть на канатній дорозі

Смерть на канатній дорозі
Для одного з туристів, які приїхали насолодитися усіма принадами чудового гірського відпочинку у Ворохті, проїзд на канатній дорозі завершився трагічним вільним падінням в ущелину, глибиною 25 м. На одному з івано-франківських курортів відпочивальники скористалися канатною дорогою, яку незаконно встановили власники туристичного бізнесу, заради залучення більшої кількості туристів.

Жага додаткових грошей та ігнорування норм безпеки користування і установки канатної дороги коштували життя вісімнадцятирічному юнакові. Трагедія сталася в присутності родичів: юнак відпочивав разом зі своїми батьками і коханої. Власники смертельної канатки запропонували низьку ціну за переправу (30 грн) і запевнили, що використання її абсолютно безпечно - механізм витримує 500 кг, що перевірено при переправленні лісу, для якої її і спорудили.

Оскільки хлопець давно мріяв скористатися канатною дорогою, його не збентежив, навіть, той факт, що ремінь не надівається на ногу (вага юнаки досягав 100 кг). Результатом такої безпечності стали численні травми, які виявилися не сумісні з життям.

В даний час триває слідство: трагічним інцидентом займаються правоохоронні служби. Смертельно небезпечний механізм розібраний для проведення експертизи. Винуватці можуть понести покарання за гратами протягом п'яти років. Родичі та близькі загиблого юнака намагаються оговтатися від шоку і горя, які приніс їм довгоочікуваний відпочинок, який обіцяв стати позитивним і повним приємних пригод.

Опубликовано: 30.05.2017 13:57

Смерть на канатной дорогеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: