Читай.net     
♦ Происшествия

Україна ледь не втратила старовинного раритету

Україна ледь не втратила старовинного раритету
На початку поточного тижня при перетині лінії розмежування України, підконтрольної Києву з окупованими територіями, українка намагалася вивезти дуже рідкісну старовинну книгу. Українським прикордонникам вдалося виявити дуже дороге раритетне церковне друковане видання - «Молитвослов». Жінку, яка мала намір вивезти цей екземпляр на територію, підконтрольну бойовикам, затримали під час проходження прикордонної перевірки в пункті переходу «Мар'їнка». На місце затримання було викликано підкріплення у складі різних спецслужб.

За даними прес-служби української Держприкордонслужби, прикордонним службовцям в Краматорському загоні було дивно виявити таку знахідку, тому для вилучення було прийнято рішення підключити співробітників державної фіскальної служби та Служби безпеки України. В даний час вилученим раритетом займаються профільні професіонали - історики і культурологи, які мають намір встановити справжню вартість, а також, ступінь культурної та історичної значущості «Молитвослову». Що стосується власниці забороненого для вивезення вантажу, то її, також, затримали, до з'ясування всіх обставин справи.

Експерти відзначають, що підвищена увага до цієї книги викликано тим що з моменту російського вторгнення, значно почастішали випадки спроб вивезення різних унікальних раритетних екземплярів - книги, монети, ікони тощо, які охоче і дорого купуються найманцями, які отримали необмежений доступ до награбованим засобів.

Опубликовано: 12.05.2017 22:09

Украина едва не лишилась старинного раритетаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: