Читай.net     
♦ Происшествия

Київський Гідропарк засипало осколками від вибуху

Київський Гідропарк засипало осколками від вибуху
У вівторок, всім, хто знаходився в околицях столичного Гідропаркаво другій половині дня довелося похвилюватися не на жарт. Причиною тому став потужний вибух на території будівельного майданчика, розташованої між Броварським проспектом і Микільсько-Слобідській вулицею. За словами депутата Київради від фракції "Батьківщина" Анатолія Шаповала, це місце, де ведеться будівництво житлового комплексу "Сонячна Рів'єра", вже і раніше було замішано в скандалах.

Депутат зазначив, що тільки з волі щасливого випадку, вибух не спричинив за собою велику кількість травмованих і загиблих. Вибух прогримів на висоті крана, звідки вибуховою хвилею рознесло численні уламки. Внаслідок пошкоджень, на одному з будівельних кранів не втрималася ємність для підйому бетону і обрушилася на землю.

Травми отримала жінка від уламка будівельного крана, який впав біля неї. Її госпіталізували до лікувального закладу. Стан оцінюється як шоковий, є травми.

Також, пошкодження в результаті розлетілися уламків отримав автомобіль, водій якого зупинився на території автозаправного комплексу WOG. У підсумку - поломка кузова. За кілька кроків знаходилися цистерни з пальним (газ і бензин): на щастя, вони не були зачеплені, а то постраждалих виявилося б набагато більше.

Решта уламки розлетілися далеко від місця вибуху, засипавши води Дніпра і територію центрального пляжу в Гідропарку "Венеція". Правоохоронні органи і представники «швидкої допомоги» швидко відреагували, прибувши на виклик декількома екіпажами. Поліцію викликали очевидці, так як відповідальні за будівництво до правоохоронців не зверталися.

На сьогоднішній день за фактом вибуху внесено виробництво щодо порушення правил безпеки. Питання знаходиться на контролі поліції, дані про потерпілих перевіряються в лікарнях міста, але про нові факти інформації немає.

Опубликовано: 06.04.2017 21:13

Киевский Гидропарк засыпало осколками от взрываВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia