Читай.net     
♦ Происшествия

Поліцейський пес зіштовхнув жінку на рейки

Поліцейський пес зіштовхнув жінку на рейки
На вокзалі німецького міста Нюрнберг собака, що перебуває на службі поліції, зіштовхнув жінку, що проходила мимо, з перону на рейки.
Камера зняла той момент, коли поліцейський заспокоював семирічного службового пса Бруно, якому не сподобалися розгублені мати з дитиною,  що запитали служителя закону, як добратися до потрібного їм місця. У цей же момент повз них намагалася пройти жінка - вона йшла по самому краю платформи. У собаки реакція була миттєвою, оскільки вона рвонулася у бік жінки, що проходила мимо, і зіштовхнула її нарейки.
На допомогу постраждалої кинулися очевидці і ще один поліцейський. Жінку швидко повернули на перон, а сама постраждала відбулася синяками, конфлікт був улагоджений дуже швидко. Собака був виправданий, оскільки його навчали захищати свого хазяїна, якщо до нього наблизиться сторонній.
Як з'ясувалося, на службі людині можуть бути навіть голуби. Так індійські прикордонники зловили голуба, яким переправляли послання. Спецслужби Індії вважають, що птах є пакистанським шпигуном, оскільки повідомлення було загрозливого характеру. Птах містився в клітині пограничної служби. Іноді цікаві співробітники заглядали до спійманого голуба, але одного разу птахові вдалося вирватися на волю. Спецслужбам довелося декілька годин стежити за голубом-шпигуном, щоб нарешті знову посадити йогов клітку.
Раніше співробітниками індійських спецслужб був затриманий автомобіль, в якому були півтори сотні голубів. Птахи, на думку прикордонників, могли використовуватися пакистанцями з метою шпигунства.

Опубликовано: 09.02.2017 21:12

Полицейский пес столкнул женщину на рельсыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: