Читай.net     
♦ Происшествия

Україна виплатить компенсацію "Белавиа"

Україна виплатить компенсацію
Українська сторона оголосила про свою згоду виплатити фінансову компенсацію за розворот літака компанії "Белавиа". Це повідомлення зробив глава авіакомпанії Анатолій Гусаров.
На даний момент ситуація знаходиться на стадії переговорів і проводиться підрахунок суми. Деякі витрати візьме на себе українська сторона. При цьому вартість збитку буде невелика, заявив Гусаров. Зараз співробітники білоруської авіакомпанії працюють з українськими колегами, щоб з'ясувати питання про відшкодування витрат і незабаром ця проблема буде вирішено, додав глава"Белавиа".
За словами Гусарова, інцидент з розворотом літака вийшов за рамки міжнародного права по авіаційних сполученнях, яке чітко прописане у відповідних документах. Проте українська сторона має дещо іншу точку зору на цю ситуацію, підкреслив він. На сьогоднішній момент подія вже отримала оцінку на рівні Департаменту цивільної авіації і Міністерства закордонних справ. Екіпаж тоді опинився в стресовій ситуації, проте, його дії були грамотними, пілоти діяли холоднокровно, забезпечивши при цьому безпеку польоту, заявивГусаров.
Раніше в ЗМІ були опубліковані переговори пілотів білоруського літака і українського авіадиспетчера.
Варто нагадати, після приземлення літака в "Жулянах" українськими силовиками був знятий з рейсу громадянин Вірменії. Через час правоохоронні органи України відпустили цього пасажира, який потім вилетів в Мінськ рейсом компанії "Белавиа". 22 жовтня від білоруської сторони був заявлений протест, пов'язаний з цим інцидентом. Нота МЗС Білорусі містить вимоги до української сторони по відшкодуванню усіх фінансових витрат, а також очікування офіційних вибачень.

Опубликовано: 02.11.2016 23:21

Украина выплатит компенсацию «Белавиа»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia