Читай.net     
♦ Происшествия

Росія може зіткнутися з катастрофічним зниженням народжуваності

Росія може зіткнутися з катастрофічним зниженням народжуваності
Через те, що загальна кількість підлітків в Росії стала менше на сорок відсотків за останні п'ятнадцять років, збереження їх репродуктивного здоров'я можна поставити в ранг стратегічного значення. Такого висновку дійшли фахівці після проведеного дослідження.
Російське медичне співтовариство дає невтішний прогноз відносно проблем, пов'язаних з репродуктивною системою молодого населення. Більше половини юнаків і дівчат зараз мають такий перелік захворювань, при яких їм буде дуже складно стати в майбутньому батьками, відмітив віце-президент РАМН.
Також він повідомив, що число населення підліткового віку скоротилося на сорок відсотків, тому якщо називати конкретну цифру, то їх дещо більше чим десять мільйонів у віці від десяти до сімнадцяти років.
За словами фахівця, не варто будувати оптимістичні прогнози відносно приросту населення, оскільки зараз до репродуктивного віку відноситься покоління дітей 90-х, яке відрізняється своєю нечисленністю. Зараз більше шістдесяти відсотків безплідних пар перехворіли в дитинстві такими захворюваннями, які негативно вплинули на репродуктивну функцію.
Окрім цього рівень смертності в Росії як і раніше дуже високий згідно зі світовими мірками. При цьому проблема не в старінні населення або із-за його вікової структури. Основним чинником тут є смертність чоловіків в працездатному віці, показники якої просто зашкалюють, відмітила експерт Дарина Халтуріна. Тривалість життя у чоловіків і жінок має розрив в цілих дванадцять років.

Опубликовано: 07.09.2015 14:17

Россия может столкнуться с катастрофическим снижением рождаемостиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia