Читай.net     
♦ Происшествия

У США хлопчик застрелив грабіжника

У США хлопчик застрелив грабіжника
В американському місті Сент-Луіс шістнадцятирічний підліток спробував пограбувати будинок, в якому були малолітні діти без нагляду. Хлопчик одинадцяти років і його маленька сестра були у будинку одні, коли почули, що до їхньої оселі намагаються проникнути невідомі.
Кілька разів юний грабіжник намагався проникнути у будинок, в результаті цього хлопчик ранив його в голову пістолетним пострілом. Як з'ясувалося, разом із загиблим підлітком був ще один його одноліток.
Відмітно, що спроба пограбування була здійснена серед білого дня, коли було дві години пополудні. Грабіжники були помічені сусідами, оскільки влаштували гучну суперечку на ганку будинку. Після того, як дитина почала стрільбу, напарник грабіжника втік. Проте йому не вдалося сховатися від поліції.
Поліція, що прибула на місце події, розбирається в обставинах того, що сталося. Залишається невідомим, чому дітей залишили у будинку одних без нагляду дорослих, та і ще з відкритим доступом до зброї.
Ще одна подія сталася зовсім нещодавно в Детройті. Тоді одинадцятирічний хлопчик знайшов у свого батька пістолет і застрелив трирічного хлопчика. Це трапилось в машині. Пістолет, з якого стріляв хлопчик, знаходився в спальні його батька. Незважаючи на юний вік того, що стріляв, проти нього прокуратурою було висунено звинувачення.
У Арізоні стався трагічний випадок, коли трирічна дитина убила власного брата, вистріливши в нього з пістолета. Діти просто грали у вітальні в сусідському будинку, куди їх привела мати.

Опубликовано: 04.09.2015 20:41

В США мальчик застрелил грабителяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia