Читай.net     
♦ Происшествия

Президента Гватемали звинуватили в корупції

Президента Гватемали звинуватили в корупції
Рішенням Конгресу Гватемали президент цієї країни позбавлений судової недоторканості. Більшість гватемалських парламентарів підтримали відповідне рішення. І зараз у прокуратури є усі підстави і головне право висунути главі держави звинувачення в причетності до корупційних злочинів. Тому кінцевим підсумком може бути висунення імпічменту Отто Пересу. Тепер президент Гватемали не може залишити країну, оскільки йому заборонено це робити.
Тепер з точки зору судової системи президент став просто пересічним громадянином власної країни. Зважаючи на те, що Перес втратив свій імунітет, проти нього порушать кримінальну справу. Про це повідомила генеральний прокурор Гватемали. Також вона розповіла про те, що звинувачення проти президента будуть висунені відносно податкового шахрайства, а також незаконних ділових контактів.
Варто відмітити, що скандал стався саме тоді, коли повинні проходити президентські вибори, старт яких намічений на початок вересня. Проте, у Переса не було можливості приймати в них участі, оскільки це могло йти врозріз з Конституцією країни.
Тим часом народ Бразилії вимагає відставки свого президента. Це вже третя по рахунку протестна акція за поточний рік, в якій беруть участь десятки тисяч людей в двохстах містах Бразилії. Бразильці вважають, що саме з вини їх президента і її правлячої партії країна знаходиться в глибокій кризі із-за обвалення економіки. Окрім цього бразильського президента підозрюють в корупції по декількох фактах.

Опубликовано: 02.09.2015 22:04

Президента Гватемалы обвинили в коррупцииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia